Witamy, na stronie!

22 Wrz

Produkujemy pościel dla niemowląt rożki kołdry poduszki śliniaki okrycia kąpielowe śpiworki czapeczki i inne artykuły dla dzieci.

Firma powstała w 1996 roku  a od 2003 roku działamy w branży artykułów pościelowych dla dzieci, Projektując nasze wyroby staramy się zapewnić dziecku wszystko, co niezbędne dla harmonijnego rozwoju, oferując bogatą gamę produktów w szerokiej kolorystyce , Słuchamy uwag i zapytań od naszych klientów dlatego ciągle poszerzamy i dostosowujemy profil produkcji do bieżących potrzeb naszych małych klientów . Rozwijamy się intensywnie stale zwielokrotniając produkcję a tym samym zatrudnienie (głównie dla kobiet).

Wszystkie nasze wyroby wykonujemy na profesjonalnych maszynach z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, stale je ulepszamy wprowadzając zmiany poprawiające ich funkcjonalność wygląd trwałość i wysoki standard . Oferujemy bogatą gamę produkowanych wyrobów których na obecną chwilę jest około 600 w różnych zestawieniach i w ponad 40 wzorach tkanin .

Firma wytwarza produkty w 3 markach :

FIORELLINO – produkty charakteryzujące się niską ceną

MARAN – nasza główna szeroka oferta wysoka jakość w dobrej cenie

MARANETTO – oferta w kolekcjach np. Haft , Sito , Eko , Kratka